Tao (7.x-3.0-beta4) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Content
vi: Nội dung

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Prev
vi: Trước

en: Last
vi: Cuối

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: First
vi: Đầu tiên

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Go to page @number
vi: Đến trang @number

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: @current of @max
vi: @current trên @max

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Submitted by !username on !datetime
vi: !username gửi vào !datetime

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
