Tao (7.x-3.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Content
af: Inhoud

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
