Tao (7.x-3.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Content
bs: Sadržaj

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: @current of @max
bs: @current od @max
