Tao (7.x-3.0) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Next
cs: Další

en: Content
cs: Obsah

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Prev
cs: Předchozí

en: Last
cs: Poslední

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: First
cs: První

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Go to page @number
cs: Přejít na stranu @number

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: @current of @max
cs: @current z @max

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
