Tao (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Prev
et: Eelmine

en: Last
et: Viimane

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: First
et: Esimene

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Main menu
et: Peamenüü

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
