Tao (7.x-3.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Prev
gl: Ant

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: First
gl: Primeiro

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Go to page @number
gl: Ir á páxina @number

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Main menu
gl: Menú principal

en: @current of @max
gl: @current de @max

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
