Tao (7.x-3.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Prev
hy: Նախորդ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
