Tao (7.x-3.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Prev
is: Fyrri

en: Last
is: Síðasta

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: First
is: Fyrsta

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Go to page @number
is: Fara á síðu @number

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: @current of @max
is: @current af @max
