Tao (7.x-3.0) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Go to page @number
jv: Nang kaca @number

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Main menu
jv: Menu utama

en: @current of @max
jv: @current saka @max

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
