Tao (7.x-3.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Prev
ka: წინა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »
