Tao (7.x-3.0) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Content
lv: Saturs

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Prev
lv: Iepr

en: Last
lv: Pēdējā

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: First
lv: Pirmā

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
