Tao (7.x-3.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Help
mk: Помош

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »
