Tao (7.x-3.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Prev
nl: Vorige

en: Last
nl: Laatste

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: First
nl: Eerste

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Tao is a base theme that is all about going with the flow. It takes care of key reset and utility tasks so that sub-themes can get on with their job.
nl: Tao is een basisthema dat is gebaseerd op de 'go with the flow' gedachte. Het handelt belangrijke taken, reset en onderhoudstaken af zodat een subthema zich kan focussen op de essentie.
