Tao (7.x-3.0) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Content
oc: Contengut

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Prev
oc: Prec.

en: Last
oc: Darrièr

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: First
oc: Primièr

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Go to page @number
oc: Anar sus la pagina @number

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Main menu
oc: Menú principal

en: @current of @max
oc: @current sus @max

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Submitted by !username on !datetime
oc: Somés per !username lo !datetime

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
