Tao (7.x-3.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Prev
ps: پخوانی
