Tao (7.x-3.0) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Content
ro: Conținut

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Prev
ro: Înapoi

en: Last
ro: Ultimul

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: First
ro: Primul

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Go to page @number
ro: Mergi la pagina @number

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Submitted by !username on !datetime
ro: Trimis de !username la !datetime

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Highlighted
ro: Evidențiat
