Tao (7.x-3.0) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Content
sv: Innehåll

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Prev
sv: Föreg

en: Last
sv: Sista

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: First
sv: Första

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Go to page @number
sv: Gå till sida @number

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: @current of @max
sv: @current av @max

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Tao is a base theme that is all about going with the flow. It takes care of key reset and utility tasks so that sub-themes can get on with their job.
sv: Tao är ett bastema som handlar om att följa strömmen. Den tar hand om viktiga återställnings- och verktygsuppgifter så underteman kan fortsätta med sitt jobb.
