Tao (7.x-3.0) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Content
tr: İçerik

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Prev
tr: Önceki

en: Last
tr: Son

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: First
tr: Birinci

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Go to page @number
tr: @number. sayfaya git

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Main menu
tr: Ana menü

en: @current of @max
tr: toplam @max içinde @current

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Submitted by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
