Tao (7.x-3.0) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Content
uk: Вміст

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Prev
uk: Попередній

en: Last
uk: Останній

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: First
uk: Перший

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Go to page @number
uk: Перейти до сторінки @number

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Main menu
uk: Головне меню

en: @current of @max
uk: @current з @max

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Submitted by !username on !datetime
uk: Опубліковано !username !datetime

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель
