tao_iching (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Database
be: База дадзеных

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва
