tao_iching (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Database
ca: Base de dades

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: 1 month
ca: 1 mes

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Generate
ca: Genera
