tao_iching (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: 1 day
da: 1 dag

en: forever
da: for evigt

en: 1 week
da: 1 uge

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Generate
da: Opret
