tao_iching (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Database
fa: پایگاه داده

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: 1 year
fa: یک سال

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی
