tao_iching (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Database
fi: Tietokanta

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: 3 months
fi: 3 kuukautta

en: 6 months
fi: 6 kuukautta

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Generate
fi: Luo
