tao_iching (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį
