tao_iching (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Database
lv: Datubāze

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 9 months
lv: 9 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu
