tao_iching (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Database
oc: Basa de donadas

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: 3 months
oc: 3 meses

en: 6 months
oc: 6 meses

en: 9 months
oc: 9 meses

en: 1 year
oc: 1 an

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Generate
oc: Generar
