tao_iching (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: 3 months
ta: 3 மாதங்கள்

en: 6 months
ta: 6 மாதங்கள்

en: 9 months
ta: 9 மாதங்கள்

en: 1 year
ta: 1 வருடம்

en: 1 month
ta: 1 மாதம்
