tao_iching (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Database
vi: Cơ sở dữ liệu

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: 3 months
vi: 3 tháng

en: 6 months
vi: 6 tháng

en: 9 months
vi: 9 tháng

en: 1 year
vi: 1 năm

en: 1 month
vi: 1 tháng

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung
