tao_iching (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ
