tao_iching (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Database
de: Datenbank

en: 1 day
de: 1 Tag

en: 3 months
de: 3 Monate

en: 6 months
de: 6 Monate

en: 9 months
de: 9 Monate

en: 1 year
de: 1 Jahr

en: 1 month
de: 1 Monat

en: forever
de: für immer

en: 1 week
de: 1 Woche

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Generate
de: Generieren
