tao_iching (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Database
et: Andmebaas

en: 1 day
et: 1 päev

en: 3 months
et: 3 kuud

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 9 months
et: 9 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: 1 month
et: 1 kuu

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde
