tao_iching (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Database
hu: Adatbázis

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 3 months
hu: 3 hónap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: 1 year
hu: 1 év

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Generate
hu: Létrehozás
