tao_iching (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Database
ru: База данных

en: 1 day
ru: 1 день

en: 3 months
ru: 3 месяца

en: 6 months
ru: 6 месяцев

en: 9 months
ru: 9 месяцев

en: 1 year
ru: 1 год

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: forever
ru: навсегда

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Generate
ru: Создать

en: Delete All Readings in the database.
ru: Удалить все чтения в базе данных.

en: Delete readings after 1 hour. (default)
ru: Удалить показания через 1 час. (по умолчанию)

en: The length of time to store readings.
ru: Продолжительность хранения показаний.

en: Set this to change the default storage setting.
ru: Установите это, чтобы изменить настройку хранилища по умолчанию.

en: Generate Readings
ru: Генерировать чтения

en: I-Ching Statistics
ru: I-Ching статистика
