tao_iching (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Database
te: డేటాబేస్

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 3 months
te: 3 నెలలు

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: 9 months
te: 8 నెలలు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: 1 week
te: 1 వారం
