tao_iching (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Database
tr: Veritabanı

en: 1 day
tr: @count gün

en: 1 year
tr: @count yıl

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Generate
tr: Oluştur
