tao_iching (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Database
cs: databáze

en: 1 day
cs: 1 den

en: 3 months
cs: 3 měsíce

en: 6 months
cs: 6 měsíců

en: 1 year
cs: 1 rok

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Generate
cs: Generovat
