tao_iching (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Database
gl: Base de datos

en: 1 day
gl: 1 día

en: forever
gl: Para sempre

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Generate
gl: Xerar
