tao_iching (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 3 months
gu: ૩ મહિના

en: 9 months
gu: ૯ મહિના

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
