tao_iching (7.x-1.5) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Database
hi: डेटाबेस

en: 1 day
hi: १ दिन

en: 3 months
hi: 3 महीने

en: 6 months
hi: 6 महीने

en: 9 months
hi: 9 महीने

en: 1 year
hi: १ वर्ष

en: 1 week
hi: १ सप्ताह
