tao_iching (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: 1 month
nl: 1 maand

en: forever
nl: voor altijd

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Generate
nl: Genereer
