tao_iching (7.x-1.6) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: 3 months
mr: ३ महिने

en: 6 months
mr: ६ महिने

en: 9 months
mr: ९ महिने

en: 1 year
mr: १ वर्ष
