tao_iching (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Database
ro: Bază de date

en: 1 day
ro: 1 zi

en: 1 year
ro: 1 an

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Generate
ro: Generează
