tao_iching (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Database
sk: Databáza

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 3 months
sk: 3 mesiace

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 9 months
sk: 9 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Generate
sk: Generovať
