tao_iching (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Database
sv: Databas

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 1 year
sv: 1 år

en: 1 month
sv: 1 månad

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Generate
sv: Generera
