tao_iching (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Database
he: בסיס נתונים

en: 1 day
he: יום אחד

en: 1 month
he: 1 חודש

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי
