tao_iching (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Database
pl: Baza danych

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 3 months
pl: 3 miesiące

en: 1 year
pl: 1 rok

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Generate
pl: Generuj
