tao_iching (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Database
pt: Base de dados

en: 1 day
pt: 1 dia

en: 3 months
pt: 3 meses

en: 6 months
pt: 6 meses

en: 9 months
pt: 9 meses

en: 1 year
pt: 1 ano

en: 1 month
pt: 1 mês

en: 1 week
pt: 1 semana

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Generate
pt: Gerar
