tao_iching (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Database
uk: База даних

en: 1 day
uk: 1 день

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 9 months
uk: 9 місяців

en: 1 year
uk: 1 рік

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: forever
uk: завжди

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Generate
uk: Згенерувати
