Tapestry (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Mission
ar: المهمة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Style
ar: نمط

en: Font Family
ar: عائلة الخطوط

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة
